Prodej

V našem salonu si můžete věci nejen zapůjčit, ale i koupit. k prodeji nabízíme:

SVATEBNÍ PODVAZEK

Svatební podvazek nemůže přece chybět žádné nevěstě. Dle tradice je podvazek většinou modrý či je na něm alespoň modrá mašlička. Modrá barva symbolizuje věrnost nevěsty. U nás můžete zakoupit podvazky krajkové i s gumičkou, které se pak lépe střílí mezi Vaše svatební hosty.
Podvazky u nás zakoupíte za cenu od 150 do 170 Kč/ks.

SVATEBNÍ VÝVAZKY

Svatební vývazky jsou považovány za další ze svatebních tradic. Těmito mašličkami označíte všechny Vaše svatební hosty. V našem salonu naleznete vývazky různých barev. Vývazky u nás zakoupíte za cenu od 8 Kč/ks.
Vzorník naleznete zde.

ELEGANTNÍ DÁMSKÁ PSANÍČKA

Chystáte se na ples či na jinou společenskou událost? V našem salonu si můžete zakoupit krásná elegantní dámská psaníčka různých velikostí, stylů a barev. Psaníčka u nás zakoupíte za cenu od 390 do 790 Kč.

KOŠÍČKY PRO DRUŽIČKY

Košíček pro družičku je krásnou svatební dekorací, do kterého můžete dát jak umělé, tak živé okvětní lístky, které budou dětští hosté házet při průchodu uličkou. Košíčky u nás nakoupíte za 250 Kč.

SVATEBNÍ KABELKY

Svatební kabelka má doladit Váš outfit, měla by být jemná a elegantní, nebýt příliš extravagantní, aby Vaše vysněné svatební šaty nezastínila. Malé bílé svatební kabelky u nás zakoupíte za cenu 490 Kč.

PÁNSKÉ KOŠILE, MOTÝLKY, KRAVATY, REGATY, RUKAVICE, KAPESNÍČKY DO KLOPY A SMOKINGOVÉ PÁSY

V nabídce našeho salonu naleznete také pánské košile různých velikostí, nejvíce v bílé a smetanové barvě. Dále také doplňky, jako jsou motýlky, kravaty a další, díky kterým budou pánové perfektně barevně sladěni. Dále nabízíme dětské motýlky a kšandy.
Košile Vám nabízíme za cenu od 690 do 720 Kč,
Pánské motýlky za cenu od 150 do 420 Kč,
Pánské kravaty za cenu od 350 do 550 Kč,
Pánské regaty za cenu 590 Kč,
Smokingové pásy za cenu 690 Kč,
Kapesníčky do klop za cenu 99 Kč,
Pánské rukavice za cenu 150 Kč,
Pánské svatební vesty s regatou za cenu 1.200 Kč,
Dětské motýlky za cenu 120 Kč a
dětské kšandy za cenu od 50 do 80 Kč.